Clase și elevi

Clasa Profil Tip
PL - I TEHNICIAN DEVIZE ȘI MĂSURĂTORI ÎN C-ȚII Școală tehnică postliceală
IX - B STIINTE SOCIALE Liceu curs seral
XII - C TEHNICIAN DESENATOR PT.C-TII SI INSTALATII Liceu curs seral
PL - II TEHNICIAN DEVIZE ȘI MĂSURĂTORI ÎN C-ȚII Postliceal - Maiștri
IX - A CONSTRUCȚII, INSTALAȚII ȘI LUCRĂRI PUBLICE Liceu - Curs de zi
X - A CONSTRUCȚII , INSTALAȚII ȘI LUCRĂRI PUBLICE Liceu - Curs de zi
X - B INSTALATORI PENTRU CONSTRUCTII Liceu - Curs de zi
XI - A ZIDAR-PIETRAR-TENCUITOR Liceu - Curs de zi
XI - B TEHNICIAN DESENATOR PT. C-ȚII ȘI INSTALAȚII Liceu - Curs de zi
XI - D ZUGRAV, VOPSITOR, TAPETAR Liceu - Curs de zi
PL - I - TEHNICIAN DEVIZE ȘI MĂSURĂTORI ÎN C-ȚII (Școală tehnică postliceală)
Dirigintă: SOCOL CARMEN
Secția: Română

Elevi:
Bartha I. Zoltan
Biro G.Anasztazia Eva
Birtalan Tibor
Bocskai S Csaba
Borsa Adrian Emil
Bucsa V F Vasile Florin
Bucsa V Fl Aurelian
Buzea Gh. George
Caluser S Samuel
Capusan Kiss Magdalena
Cismas M. Delenke- Monika
Coditoiu D. Radu Daniel
Csiki D. Szilard
Csiszer Alpar
Dancs Erik- Istvan
Erdelyi Cs Brigitta
Fabian Noemi
Fodor St. Matild- Ana
Fulop A Andras Norbert
Galambfalvi V. Zoltan
Huszar M Noemi Kinga
Magyarosi I. Zsolt
Morar Sebastian
Murar A. Claudia Mariana
Murar A. Andreea Nicoleta
Muresan T Szilard
Nagy St. Istvan
Nazaret C. Iulian Constantin
Pop I. Horatiu
Rus I. Petru
Simbotelecan M Ionut Octavian
Stirbu M. Octavian Gabriel
Szabo D Dezso Levente
Szasz A Endre Botond
Szegedi J Sandor Zoltan
Szekely V. Csaba
Todor A Etele Peter
Tokes A. Istvan

IX - B - STIINTE SOCIALE (Liceu curs seral)
Dirigintă: SZEKELY ILDIKO
Secția: Română

Elevi:
ADAM KATALIN
BARABAS S. ISTVAN- SZABOLCS
CHIRILA S. MARIAN
CRIHALMEANU GH. GEORGE
DUCA P. PETRU MADALIN
FERI P. PETRUTA CRIZANTINA
GHEORGHITA C. CLAUDIA MAIANA
GONDOS (DARABAN) I. ANDREA ARABELA
HADNAGY G. LEVENTE
HANCI B. MARIA
KACSO P. ZSOLT
KISS K. LORAND LEVENTE
MACAVEI G .GRIGORE ADRIAN NICOLAE
MOLDOVAN I. CLAUDIU CRISTIAN
MURESAN A. EDWARD LAURENTIU
PAP SZABOLCS
SOFALVI I. VALENTINA
STEFAN A. AUGUSTIN CRISTIAN
SZAKACS A. ANDREA EMESE
SZASZ J . ENIKO
TAMAS V. LASZLO

XII - C - TEHNICIAN DESENATOR PT.C-TII SI INSTALATII (Liceu curs seral)
Dirigintă: SEBESTEN TUNDE
Secția: Română

Elevi:
BALOG F. FERENCZ FLORIAN
BORZ I. ADRIANA CRISTINA
CIOBOTA GH. ELENA SORINA
GARAY GH. ALPAR GYORGY
GHIRCA I. SEBASTIAN
ILUT P. DARIUS
KISS I. EVA
KOVACS A.. ATTILA- DAVID
MARIAN ST. IRINA
MATE A. ISTVAN
MUNTEANU O.D. COSMIN
NAGY D. ATTILA
PARLEA L. SIMONA
PUCI K. JANOS
STEFANESCU B. IOAN
TOTH CS. A. ZSOLT

PL - II - TEHNICIAN DEVIZE ȘI MĂSURĂTORI ÎN C-ȚII (Postliceal - Maiștri)
Dirigintă: SOCOL ELENA
Secția: Română

Elevi:
BOITOS C. BIANCA
BORZAS J. JENO
CSISZAR A. ZS. DANI- ZSOLT
DANCIU I. A. RUDOLF
DANCIU L. Z. GYONGYVER IBOLYA
GABOR Z. ZOLTAN BARNA
GANJ I. SERGIU
MARKOS L. HUNOR
MURESAN I. ANCA-CRISTINA
POP GH. PAUL ALEXANDRU
POP V. IOSIF
ROTAR N. NICUSOR
SANDOR A. ALEXANDRU DANIEL
SZOVERFI Z. JULIA- RENATA
TOBER J. BOTOND-JANOS

IX - A - CONSTRUCȚII, INSTALAȚII ȘI LUCRĂRI PUBLICE (Liceu - Curs de zi)
Dirigintă: IFTENIE MARTA
Secția: Maghiară

Elevi:
Bartha J. Imola Eszter
BIDI Z. ZOLTAN ROMI
Bocskai I. Ervin - Alpar
Bodo B. Bela - Zoltan
Bokor Z. Attila
Cotarlan Szilard
Demeter A. Attila
FOKOVY S.SANDOR
Fureszesi B. Boros
Hadnagy J. Balazs
Kerekes Rolland
Kiss D. Gyozo
Kiss J. Peter
Mezei I. Janos
Mihaly T. Hunor - Alpar
Nagy L. Reka
Orban S. Sandor - Geza
Papai E. Laszlo - Tamas
Puskas G. Karoly - Arpad
SZEP M. ROBERT
Todor Z. Norbert
Toth C. Istvan
Vass L. Levente

X - A - CONSTRUCȚII , INSTALAȚII ȘI LUCRĂRI PUBLICE (Liceu - Curs de zi)
Dirigintă: NEMES ANDREA
Secția: Maghiară

Elevi:
BOCSKAI I.NORBERT-JOZSEF
DAROCZI J. KOPPANY
JANOSI A. TAMAS
NAGY A. TUNDE
OPRIS A.I. KINGA-ANDREA
SALYI M. ALEXANDRU-LEVENTE
SZASZ Z. ZOLTAN
SZEKELY A. ANDRAS
SZILAGYI F. NOEMI
SZOMBAT G. ALEXANDRA
TODOR CSENGE
TOROK S. BRIGITTA

X - B - INSTALATORI PENTRU CONSTRUCTII (Liceu - Curs de zi)
Dirigintă: MORAR CONSTANTIN
Secția: Maghiară

Elevi:
BALAZS M. MATE JANOS
BARABAS I ATTILA- LEVENTE
BARTHA J. JOZSEF- LEHEL
BODO L. LASZLO SZILARD
CILI S. SANDOR
CSANYI I. ISTVAN
FARCADI K. LASZLO-LEVENTE
HORVATH A. SZABOLCS
HORVATH F. TIHAMER
KURAK K.KAROLY
MATYUS I. ZSOLT-SZABOLCS
MOLDOVAN K. ZSOLT
NAGY L.T. MOZES
SIPOS GY. ATTILA-SZABOLCS
SZABO S. SANDOR
SZTOIKA K.KALMAN
VARGA ZSIGMOND BENJAMIN
ZOLTI I. JANOS

XI - A - ZIDAR-PIETRAR-TENCUITOR (Liceu - Curs de zi)
Dirigintă: GLIGA DOMNICA
Secția: Română

Elevi:
POPOVICI GH. GIORGIAN STEFAN
BACIU G. RAUL GABRIEL
BODOR I. RADU SAMUEL
CRISTOF A. STEFAN ANDREI
HARAPASCU S. IACOB
IAMBOR P. PETRU IOAN
MAILAT M. MIHAI
MOLDOVAN J. IANOS
MONI F. FRANCISC
RUPA M. MIHAI
SZEKELY S. ISTVAN SANDOR
VASCHI A. IULIU FLORIN
VASCHI I. JONATHAN
VASCHI N. EMANUEL ELISEI
ZSIGMOND F. ATTILA

XI - B - TEHNICIAN DESENATOR PT. C-ȚII ȘI INSTALAȚII (Liceu - Curs de zi)
Dirigintă: SZŐCS IRINA
Secția: Maghiară

Elevi:
ARKOSI ZS ZSOLT
BABO E. TIHAMER ABEL
BABOS I. MELINDA BEATA
BALOG Z. TAMAS
BARABAS L. TAMAS LASZLO
BEGIDZSAN I. ARNOLD
BODO J. ZSOLT
CSIKI F. ARPAD
FARAGAU L. ZSOLT HUNOR
FOGARASI S. LEHEL
INCZE I. ISTVAN - CSABA
KISS J. ANDREA
MATHE G. GERGELY- LEVENTE
MOLDOVAN K. KAROLY ROBERT
NAGY I.IMRE ALFONZ
PALCU V. VIOREL
PERES GY CSONGOR TAMAS
TAMAS L.L. LORAND
TOTH A. ANDRAS - LEVENTE

XI - D - ZUGRAV, VOPSITOR, TAPETAR (Liceu - Curs de zi)
Dirigintă: MĂNDRILA ANNA
Secția: Maghiară

Elevi:
BALI A. ISTVAN
BARABAS I. SZABOLCS
BARABAS S. SANDOR LEVENTE
BARABASI A NORBERT TIHAMER
BARTHA I ZOLTAN
Biro G.Anasztazia Eva
Birtalan Tibor
BODO J. JOZSEF ISTVAN
BOLOGA V. ADRIAN
BOR E. ERNO SZABOLCS
BRECHNER G. ROBERT SZILARD
DIMA C. CORNEL NICOLAE
FEKETE GY. ROBERT
HAJDUCSI Z. ELEMER
IAKAB J. SZILARD JOZSEF
JANOSI A. ROBERT
JANOSI L. LORAND
KEDEI A. LORAND JANOS
KELEMEN D BARNA CSONGOR
KIRILLA GY. GYORGY
KOVARI J. JANOS
LASZLO Z. SZILARD-BOTOND
NAGY P. ISTVAN
NEMES G. GERGELY
PORTIK D. DEZSO
SIPOS K. O ATTILA